Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı Hizmetleri

Birleşme ve Satın Alma uzmanları şirket alım ve satım sürecinde müşterilerini karmaşıklıktan uzak ve değer katan bir yaklaşımla destekler.

Bir şirketi satmak, almak, bir ortaklık yapısı kurmak, bir şirketi finanse etmek ya da şirketin sorunlarını gidermek vb. ne konuda ihtiyaç varsa, günümüzde iş dünyası, paydaşları için daha iyi ve uzun süreli sonuçlar üretmek için hiç olmadığı kadar baskı altında.

Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı ekibi olarak bir yatırımcı gibi düşünüp stratejik değişimi yaratacak ve tetikleyecek fırsatlar karşısındaki birincil zorlukların ötesini görebilmenizi sağlar, doğru zamanda doğru kararı vermenize yardımcı oluruz.

İstediğiniz sonuçlara ulaşmak için derin sektörel bilgi birikimimizi, üstün analitik araçlarımızı ve küresel bir bakış açısını yerel uzmanlığımızla birleştirir, karmaşık ve çok parçalı süreçlerde kolaylıkla yönünüzü bulmanıza yardımcı oluruz.

Alanında uzman kişilerden oluşan entegre ekibimiz ile değeri yaratmanıza, güvenceye almanıza ve sürdürebilmenize yardımcı olabilmek için satın alma döngüsüne paralel hızda çalışırız. , strateji aşamasından gerçek sonuçların alınmasına kadarki süreç boyunca oluşabilecek her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bütüncül hizmetlerin yanı sıra, kalite ve güvenilirliğe dayalı tecrübesiyle uzun vadeli işbirlikleri sunar.

Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı alanında müşterilerimize 7 farklı alanda çözümler sunmaktayız:

1) Alıcı taraf inceleme hizmetlerimiz müşterilerimize bir satın alma işleminin, anlaşma stratejisinden katma değerin gerçekleştirilmesine kadar olan tüm kritik aşamalarında destek olmaktadır.

2) Satıcı taraf inceleme hizmetlerimiz müşterilerimizin aktif portföy yönetimi ve başarılı elden çıkarmalarla hissedar değerini maksimize etmesine yardımcı olmaktadır.

Müşterinin sorunlarını giderme alanında üç farklı çözüm sunmaktayız:

3) İyileştirme Yönetimi çözümlerimiz giderek düşen performansı stabilize etmek ve hissedar değerini korumak üzere müşterilerine stratejik, operasyonel ve finansal fırsatlarını belirlemeleri konusunda yardımcı olmaktadır.

4) Finansal Yeniden Yapılandırma çözümlerimiz şirket performansının iyileştirilmesini ve sürdürülebilir büyümeyi desteklemek için finansal yeniden yapılandırma ve borç refinansmanı konusundaki zorlukları başarılı bir şekilde yönetmeye odaklanmaktadır.

5) Borç Yapılandırma çözümlerimiz iflas sürecinin tasarlama ve uygulama aşamasında destek olmakta ve karmaşık finansal, yasal, düzenleyici yükümlülüklerin uzmanlıkla ele alınmasını sağlamaktadır.

6) Fonlama çözümlerimiz paydaşlarla, borç verenlerle ve diğer ilgili taraflarla etkili iletişim içinde olarak değeri artıracak şekilde, sermaye yapılandırma işlemlerini stratejik bir yaklaşımla ele almaktadır.

7) Ortaklık çözümlerimiz müşterilerin yeni ortak girişimler veya birlikler kurmaları konusunda danışmanlık vermektedir ve bu ortak girişim ve birliklerin yaşam döngüsü boyunca gerçek bir iş ortağı olarak müşterilere, şirketlerin kuruluşundan itibaren güven vererek destek olmaktadır.

Contact Icon