Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

Günümüzde global/ ekonomik ve siyasal anlamda dünyamız oldukça küçülmüş, enformasyon, teknoloji ve iletişim alanındaki büyük gelişmeler toplumları kıyasıya bir yarış ve rekabet ile her geçen gün yeni gelişmelerin yaşandığı ekonomik bir mücadeleye itmiştir.

Detay

Mali Danışmanlık

Muhasebe revizyonu firmaların mali tablolarının kanunlara ve mevzuatlara uygun olması, firmaların planlama ve strateji belirleme gibi konu başlıklarında önem arz etmektedir. Mali tabloların doğruluğunun korunması, geleceğe yönelik adımlar için etkin bir temel olması adına revizyon çalışmalarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

Detay

Kurumsal Yönetim Danışmanlığı

Kurumsal yönetim danışmanlığı, işletmelerin kurumsallaşma yolunda başvurabileceği bir hizmettir. Bu kapsamda, işletmelerin strateji ve hedeflerinin, şirket politikalarının, temel iş süreçlerinin ve şirket içi organizasyon yapısının tüm yönüyle analiz edilmesini sağlar. Bu durum analiz sonucunda, şirketin yapısına uygun olarak bir yol haritası belirlenir. Yılların verdiği deneyim, farklı sektörler üzerinde yaptığımız önemli referans çalışmalar ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Detay

Marka Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Şirketinizin tüm mal ve hizmetlerini koruyan, rakiplerinizden ayırmayı sağlayan marka, şirketinizin en önemli sermayesidir.  Markalaşmak, marka tescili, isim tescili olarak bilinen bu işlem siz ürün ve hizmetinizle ilgili hukuki haklar kazandırır. Tüm bu artılarla günümüz şartlarında bir işletmenin markalaşma süreci en önemli işlerinden biri haline gelmiştir.

Detay

Web Hizmetleri

En iyi hizmeti, uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor olsanız dahi, verdiğiniz hizmeti potansiyel müşterilerin bilgisine sunmadıktan sonra firmanızın sürekliliğini ve sonrasında da büyümesini sağlamanız mümkün değildir.

Detay

STK Danışmanlığı

fFinansal yönetim ve muhasebe alanındaki danışmanlık ihtiyaçlarınızda  Sivil Toplum Kuruluşlarına katma değer yaratmayı hedeflemekteyiz.

 

Detay

Muhasebe Revizyon Hizmetleri

Mali tabloların doğruluğunun korunması, geleceğe yönelik adımlar için etkin bir temel olması adına revizyon çalışmalarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

Detay

Stok Depo Yönetimi

Şirketlerin sahip oldukları kaynakları verimli kullanmak gibi bir zorunlulukları vardır. Satış öngörülerine ve üretim planlarına göre hammadde, yarı mamül, sarf malzeme ve mamül stoklarının yönetilmesi son derece önemlidir.

Detay