Kuruluşundan bu yana insan odaklılık yaklaşımıyla daima bünyesinde yer alan tüm çalışanlarına adil ve eşit şekilde davranmayı hedefleyerek “önce insan” yaklaşımını benimsemiştir.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Müşteri memnuniyeti için öncelikle iç müşteri memnuniyetinin sağlanması gerektiğinin bilinciyle “mutlu çalışan” hedefini her daim korumaktadır. Çalışanların işe yerleştirilmesi sürecinde geniş aday havuzundan görev gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayan kişilerin seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle şirket kültürüne ve “doğru işe doğru insan” kriterlerine maksimum uyum sağlayanların ekibe katılmasına dikkat edilmektedir. Şirket iklimine bakıldığında herkesin fikrini ve yorumunu açıkça beyan edebileceği açık bir iletişim ortamının kurulduğu anlaşılabilir. Öte yandan “Müşteri Odaklılık” şirketin her kademesinde esastır. Müşterilerin maksimum fayda sağlaması ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması tüm yöneticilerin ve çalışanların performans hedeflerinin başında gelmektedir.

NEDEN BİZ?

Çünkü kurulduğumuz günden bu yana binlerce işletme sayesinde edindiğimiz tüm tecrübeyi, yeni hizmet alanlarımız ve o alanlardaki kalite politikamızla bağdaştırmış durumdayız. Sizler için muhasebe ve revizyondan ,stok depo yönetiminden ,proje yazımından proje yönetimine, uluslararası iş geliştirme ve ihracattan mühendislik ve teknoloji danışmanlığına, kurumsal gelişimden, işe alım ve yetenek yönetimine, Turquality’den tedarik zinciri ve satın almaya kadar birçok alanda konularında uzman olan ekip ruhu ile  danışmanlık hizmeti vermekte, gelişen ve değişen Dünya trendleri doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün farklı ve yenilikçi  farklı bakış açıları eklemekteyiz

 

Misyon

Müşterilerimizin faaliyetlerine entegre bir fonksiyon yapısıyla çözüm ortağından fazlası olmak, değer yaratan hizmetlerimiz ve yenilikçi projelerimizle kar maksimizasyonuna doğrudan katkı sağlamak.

Vizyon

Türkiye’deki işletme yönetimine ve ekonomik yapıya hakimiyetle sektörde faaliyet gösteren en büyük ulusal marka olmak ve edinilen bilgi birikimiyle dünyadaki danışmanlık sektörüne yön vermek.

  • Yönetim Sistemleri Danışmanlığı
  • Mali Danışmanlık
  • Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Marka Kurumsal Kimlik Danışmanlığı
  • Web Hizmetleri
  • STK Danışmanlığı
  • Muhasebe Revizyon Hizmetleri
  • Stok Depo Yönetimi
0
0
0
0